Virtuální univerzita třetího věku v novém

Zveřejněno: 6.5.2024

Rádi byste se ještě něco zajímavého naučili, i když vaše studijní léta jsou již dávno minulostí? A slyšeli jste už o konceptu Univerzity třetího věku?

Již před časem jsme se spojili s Českou zemědělskou univerzitou v Praze, abychom vám nabídli její virtuální variantu, se kterou nahlížíme do různých témat. Zájem je tak velký, že jste se rozhodli zprostředkovat ještě jednu studijní skupinu na podzim 2024!

Kde se studuje?

• Centrum celoživotního vzdělávání, Wonkova 1262/1a, sálek v odd. pro dospělé, 1. patro

Kdo může studovat?

• osoby se statutem důchodce
  • invalidní důchodce bez rozdílu věku

Jak se zapojit do studia?

• Zavolejte nebo napište kontaktní osobě, která vám vše vysvětlí a případně vás zaregistruje:

Krejčí Linda (vedoucí oddělení pro dospělé) – tel. 495 075 025, e-mail vu3v@knihovnahk.cz

Od 9. října 2024 začínáme nový semestr:

Pozvánka na Univerzitu třetího věku – Genealogie

Pro veřejnost

Program e-mailem

Vítejte ve světě barevných příběhů. Vítejte ve světě knih. Mapa stránek   English

2012 © Knihovna města Hradce Králové | Webdesign & SEO eStudio.cz